SAN MARCO

Součástí rozvoje našeho podnikání je snaha o neustálé zkvalitňování služeb a zlepšování prostředí, ve kterém se pohybujeme. Proto jsme v roce 2017 začali budovat nový koncept provozoven SAN MARCO. Casina a herny, vznikající pod touto značkou, reflektují nejen přísné požadavky nové legislativy, ale hlavně nabízejí klientům příjemné prostředí, zábavu a služby odpovídající úrovně.

V síti casin a heren SAN MARCO, která je konceptem společnosti 3E PROJEKT, a.s. si zákazníci mohou zahrát ruletu, usednout ke karetnímu stolu a změřit síly s krupiéry v živé hře nebo vyzkoušet nejnovější videoloterijní terminály z produkce společností Synot, Apollo Games, Kajot a dalších.

O SPOLEČNOSTI

Provozovatelem sítě casin a heren SAN MARCO je společnost 3E PROJEKT, a.s., která již od roku 1998 úspěšně podniká nejen v gastronomii a loterijním průmyslu. Základní kapitál činí 300 000 000,00 Kč. Hlavními předměty podnikání společnosti jsou realitní činnost, gastronomie, provozování zábavní techniky a provozování loterií ve smyslu ustanovení zákona č. 202/1990 Sb., o loteriích a jiných podobných hrách.

V celé České republice se tak můžete pobavit v casinech a hernách SAN MARCO, nebo si vychutnat si skvělé pivo v síti restaurací Šatlava, které jsou, stejně jako SAN MARCO, úspěšným projektem společnosti 3E PROJEKT, a.s. Jednou z nejnovějších značek, které společnost 3E PROJEKT, a.s. uvedla na český trh je BETX – síť terminálů pro online sportovní kurzové sázky a číselné loterie.

Společenská odpovědnost

Jsme si vědomi své společenské zodpovědnosti, záleží nám na kultivovanosti herního prostředí, proto společně s Unií herního průmyslu ČR prosazujeme dodržování následujících principů odpovědného hraní:

  • Základem odpovědného hraní je vědět, kdy přestat.
  • Stanovte si před začátkem hry maximální přijatelnou ztrátu a dodržte ji.
  • Nehrajte, abyste dohnali předchozí ztrátu.
  • Pracovní a rodinné povinnosti mají před hraním vždy přednost.
  • Rozhodnutí k hraní je osobní volba. Nikdo by neměl být k hraní nucen.
  • Mějte na paměti, že existují i jiné způsoby trávení volného času než hraní.
  • Nikdy si nepůjčujte na hraní peníze.
  • Vyhýbejte se hraní, pokud se cítíte osamělí, podráždění, ve stresu a pokud máte osobní či rodinné problémy.
  • Pijte s mírou. Alkohol snižuje sebekontrolu včetně schopnosti dodržet stanovený limit prohry.
  • Vnímejte hraní jako zábavu, ne jako způsob výdělku.

Etický kodex

Hlavním cílem celé společnosti 3E PROJEKT, a.s. jsou spokojení zaměstnanci, obchodní partneři, zákazníci, majitelé i široké okolí. Záleží nám na tom, v jakém prostředí podnikáme, vždy dodržujeme platnou legislativu a neustále děláme vše pro to, abychom minimalizovali dopad naší činnosti na životní prostředí. Proto jsme se rozhodli přijmout Etický kodex, kterým se řídíme nejen při provozování casin a heren SAN MARCO.